KRJ Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 26.06․2019
VIP: 26.05.2019
Vastuuhenkilö: vaapu. (VRL-00193)
Järjestyspaikka: Haavelaakso (HAAV2811)

♦ Kilpailut ovat avoinna kaikille, joilla on VRL-tunnus
♦ Luokkaan otetaan max 30 osallistujaa
♦ 3 hevosta / ratsastaja / luokka
♦ 2 luokkaa / hevonen / kilpailut
♦ Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
♦ Tulokset lyhyellä arvonnalla

Osallistuminen

♦ Osallistumisviestit sähköpostiin haavelaakson@gmail.com
♦ Otsikoksi KRJ991-1020
♦ Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista
♦ Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle!
♦ Osallistumismuoto:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-12345) - Hevonen VH00-000-0000

♦ VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat

1. Helppo A /30
2. Helppo A /30

1. Helppo A 30os
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487 
2. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024 
3. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225 
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci 
5. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135 
6. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
7. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076
8. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Närvänä
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kruuna
11. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
12. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari
14. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Elviira
15. Tuire (VRL-00345) - Mutalan Noitarumpu VH18-018-0998
16. suba (VRL-12468) - Emil of Smithloch VH17-053-0114
17. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087
18. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Maple Taffy
19. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
20. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626
21. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
22. Tuire (VRL-00345) - Four Leaf Butterscotch VH19-027-0050
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri
24. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
25. turjake (VRL-07415) - Crane Crimthann
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
27. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
28. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100
29. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
30. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287 

2. Helppo A 30os
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487 
2. turjake (VRL-07415) - Crane Crimthann 
3. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Anttoni 
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Maple Taffy 
5. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087 
6. Knipse (VRL-14657) - Shawdow Selena VH18-031-0492
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
8. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
9. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
10. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
11. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kruuna
12. Tuire (VRL-00345) - Four Leaf Butterscotch VH19-027-0050
13. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024
14. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
15. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
16. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
17. vaapu. (VRL-00193) - Turmeltajan Peetu
18. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626
19. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135
20. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076
21. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
22. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287
23. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116
24. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049
25. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Närvänä
27. Tuire (VRL-00345) - Mutalan Noitarumpu VH18-018-0998
28. Knipse (VRL-14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
29. Knipse (VRL-14657) - Kaunon Sukkela VH17-018-0836
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Harmava 

© Haavelaakso • virtuaalitalli