KRJ Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 25.06․2019
VIP: 26.05.2019
Vastuuhenkilö: vaapu. (VRL-00193)
Järjestyspaikka: Haavelaakso (HAAV2811)

♦ Kilpailut ovat avoinna kaikille, joilla on VRL-tunnus
♦ Luokkaan otetaan max 30 osallistujaa
♦ 3 hevosta / ratsastaja / luokka
♦ 2 luokkaa / hevonen / kilpailut
♦ Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
♦ Tulokset lyhyellä arvonnalla

Osallistuminen

♦ Osallistumisviestit sähköpostiin haavelaakson@gmail.com
♦ Otsikoksi KRJ991-1020
♦ Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista
♦ Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle!
♦ Osallistumismuoto:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-12345) - Hevonen VH00-000-0000

♦ VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat

1. Helppo A /30
2. Helppo A /30

1. Helppo A 30os
1. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118 
2. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Elviira 
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Närvänä 
4. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja 
5. Tuire (VRL-00345) - Four Leaf Butterscotch VH19-027-0050 
6. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
8. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225
9. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
10. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
11. turjake (VRL-07415) - Crane Crimthann
12. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100
13. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135
14. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087
15. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626
16. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024
17. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
18. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076
19. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
20. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
21. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kruuna
23. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109
24. Tuire (VRL-00345) - Mutalan Noitarumpu VH18-018-0998
25. suba (VRL-12468) - Emil of Smithloch VH17-053-0114
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri
27. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Maple Taffy
28. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
29. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari
30. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287 

2. Helppo A 30os
1. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki 
2. turjake (VRL-07415) - Crane Crimthann 
3. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287 
4. Tuire (VRL-00345) - Mutalan Noitarumpu VH18-018-0998 
5. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068 
6. Knipse (VRL-14657) - Shawdow Selena VH18-031-0492
7. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
8. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
9. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Närvänä
10. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024
11. Tuire (VRL-00345) - Four Leaf Butterscotch VH19-027-0050
12. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Harmava
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kruuna
15. Knipse (VRL-14657) - Kaunon Sukkela VH17-018-0836
16. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
17. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049
18. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Anttoni
19. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
20. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116
21. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087
22. vaapu. (VRL-00193) - Turmeltajan Peetu
23. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135
24. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
25. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Maple Taffy
26. Knipse (VRL-14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156
27. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
28. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214
29. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076
30. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626 

© Haavelaakso • virtuaalitalli