KRJ Kouluratsastuskilpailut

Kilpailupäivä: 02.06․2019
VIP: 26.05.2019
Vastuuhenkilö: vaapu. (VRL-00193)
Järjestyspaikka: Haavelaakso (HAAV2811)

♦ Kilpailut ovat avoinna kaikille, joilla on VRL-tunnus
♦ Luokkaan otetaan max 30 osallistujaa
♦ 3 hevosta / ratsastaja / luokka
♦ 2 luokkaa / hevonen / kilpailut
♦ Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
♦ Tulokset lyhyellä arvonnalla

Osallistuminen

♦ Osallistumisviestit sähköpostiin haavelaakson@gmail.com
♦ Otsikoksi KRJ991-1020
♦ Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista
♦ Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle!
♦ Osallistumismuoto:
Luokka/luokat nro
Ratsastaja (VRL-12345) - Hevonen VH00-000-0000

♦ VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Luokat

1. Helppo A /30
2. Helppo A /30

1. Helppo A 30os
1. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku 
2. Knipse (VRL-14657) - Different Mistake VH18-046-0109 
3. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kruuna 
4. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061 
5. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja 
6. Tuire (VRL-00345) - Mutalan Noitarumpu VH18-018-0998
7. Knipse (VRL-14657) - Rock 'N' Roll van de Istria VH15-029-0100
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
9. Knipse (VRL-14657) - Askari VH04-044-9494
10. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626
11. suba (VRL-12468) - Emil of Smithloch VH17-053-0114
12. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
13. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Alvari
14. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287
15. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Maple Taffy
16. Tuire (VRL-00345) - Four Leaf Butterscotch VH19-027-0050
17. Kioja (VRL-13006) - Minerva Up North VH18-029-0051
18. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
19. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci
20. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Närvänä
21. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087
22. turjake (VRL-07415) - Crane Crimthann
23. suba (VRL-12468) - Derian Brynja VH16-053-0118
24. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024
25. suba (VRL-12468) - Derian Ingunn VH14-053-0225
26. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vinteri
27. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135
28. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Elviira 

2. Helppo A 30os
1. suba (VRL-12468) - Derian Svenn VH15-053-0214 
2. Knipse (VRL-14657) - The Lord of Darkness VH18-029-0156 
3. Tuire (VRL-00345) - Villahaan Kuumoilija VH15-018-0287 
4. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Baci 
5. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Harmava 
6. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Ristiretki
7. vaapu. (VRL-00193) - Turmeltajan Peetu
8. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
9. Jannica (VRL-04799) - A.D. End of Tequila VH18-027-0135
10. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Marigold VH18-029-0068
11. Milma (VRL-14149) - Hunajahaave VH15-018-1626
12. turjake (VRL-07415) - Crane Crimthann
13. Knipse (VRL-14657) - Shawdow Selena VH18-031-0492
14. Milma (VRL-14149) - Hurja Hillomunkki VH16-018-0061
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Vadelmaviineri VH18-018-1487
16. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
17. Tuire (VRL-00345) - Four Leaf Butterscotch VH19-027-0050
18. Tuire (VRL-00345) - Mutalan Noitarumpu VH18-018-0998
19. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Närvänä
20. Jannica (VRL-04799) - F.S. Chimera Z VH18-272-0087
21. Uppe (VRL-11253) - Myrskylän Ukonvaaja
22. turjake (VRL-07415) - Four Leaf Maple Taffy
23. suba (VRL-12468) - Derian Raynor VH16-053-0116
24. Liia (VRL-11284) - Brunnby Boston Sour VH19-023-0024
25. Knipse (VRL-14657) - Kaunon Sukkela VH17-018-0836
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kruuna
27. Liia (VRL-11284) - Riimilän Kakadu Plum VH19-031-0127
28. Jannica (VRL-04799) - Brenda VH18-053-0076
29. suba (VRL-12468) - Derian Kelda VH15-053-0049
30. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Anttoni 

© Haavelaakso • virtuaalitalli